RE: yeni sınav istemi

hocam kolay gelsin sorum biraz uzun olacak ama kusuruma bakmayın . şimdi biz 2017 de ygs ye şubata kadaar çalıştık sınavdan sonra lys ye başladık . bu sene ise ikisi de hazıran ayında olacakmış ben hazirana kadar ygs konularını untacağımdan endişeleniyorum hani ikisini biarada yürütebilseidik daha önceki senelerde herkes marta kadar ygs tek çalışmazdı…. çok korkuyoruz hocam lütfen mesajınızla biraz motive edin bizi .. çok teşekkür edeiz kolay gelsin.

 

halil Yeni Soruldu üzerinde 30 Eylül 2017 E- 80.001 – 150.000 Arası.
Yorum Ekle
1 Cevaplar

Anladığım kadarıyla mezuna kalmışsınız.Haklisiniz bu yeni sistem mezunlar için daha da zor olacak.Ben eski sistemin şu an düşünülen tek hafta sonuluk sistemden daha iyi olduğunu düşünenlerdenim.En azından öğrenci yükünün yarısını Martta bosaltabiliyordu.Ama simdi tüm yükü Haziran ayına kadar taşımak zorunda.
Sizlerin çok evham yapmaniza gerek yok.Sonuçta aynı yük ve aynı sınav diğer öğrenci arkadslar için de geçerli.Ama tabii stratejik çalışmak gerekli.Çok fazla kitap bitirmeye çalışın.Konularınızı en geç ocakta bitirip kitaplarla turlamaya çalışın.Bu da size istediğiniz başarıyı getirecektir.Unutmayın siz mezunsunuz ve 3 adım öndesiniz.Bunu değerlendirmeye bakın…

Uzman üzerinde 30 Eylül 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabınızı göndererek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları Kabul etmiş olursunuz.